Protipořezová obuv HAIX Protector Alpin - UK 9.5 / EU 44

Kód: IF-125104
DOPRAVA ZDARMA
Značka: HAIX
Skladem
8 881 Kč / ks

Detailní informace

Protipořezová obuv HAIX Protector Alpin - UK 9.5 / EU 44

Kód: IF-125104
DOPRAVA ZDARMA
Značka: HAIX
Informace o bezpečné dopravě

Potřebujete
poradit?

Kolektiv Vsepromyslivost.cz

Detailní popis produktu

Protipořezové boty HAIX Protector Alpin s dvouzónovým šněrováním mají robustní konstrukci antistatické podrážky s použitým HAIX-FG systémem pro perfektní přilnavost na mokré kmeny stromů. Ochrannou špičku. Dvojitý jazyk pro optimální rozložení tlaku a přizpůsobení noze. Suchý zip na spodním a horním konci jazyka umožňuje individuální úpravu.Vrchní materiál - velurová kůže voděodolná a prodyšná. GORE-TEX, HAIX-Klima systém s Micro-Dry podšívkou v horní části nohy, poskytuje optimální komfort ve všech ročních obdobích i při nadměrné zátěži použiváním. vnější materiál: hovězí kůže 2,8-3mm, nepromokavá a prodyšnápodšívka: GORE-TEX Performance, čtyřvrstvá GORE-TEXvýška boty 20 cmTřída ochrany proti prořezu 3

Doplňkové parametry

Kategorie: Protipořezové oděvy, obuv a doplňky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Informace o bezpečné dopravě

Nově máme v nabídce dopravy Balíkovnu. Prosíme všechny, aby si přečetli, jestli jejich objednané zboží splňuje podmínky. Vice informací o totmto způsobu dopravy níže.
Prosíme zákazníky, aby si překontrolovali objednávku v SOUHRNU OBJEDNÁVKY, aby nedocházelo k záměně platby převodem a na dobírku. Urychlí se tak dodání zboží k Vám. Děkujeme

Typ dopravy Do 18 Kg 19 - 30 Kg 30 - 50 Kg 50 Kg  a víc 
Osobní vyzvednutí - Věžky zdarma zdarma zdarma zdarma
ČESKÁ POŠTA - balík do ruky 149,- Kč 159,- Kč 199,- Kč 999,- Kč
ČESKÁ POŠTA - balík na poštu 129,- Kč 139,- Kč 189,- Kč 999,- Kč
Kurýr - Geis 149,- Kč 159,- Kč 199,- Kč 999,- Kč
Více o dopravě
4,9 621 hodnocení
D Avatar autora Dalibor | 23.1.2025
Rychlá komunikace, profesionální vstřícný přístup. Nemám co bych vytknul. Doporučuji.
OK Avatar autora Oldřich Khür | 13.3.2024
S obchodem jsem spokojený. Komunikace velmi dobrá, nákup zbraně vyřešený rychle a profesionálně. Nespokojeným zákazníkům mohu poradit aby si dobře přečetli instrukce v e-shopu. Nedojde tak k nedopatřením.
Avatar autora | 11.1.2023