Calibra Cat Verve GF Kitten Chicken&Turkey 750g

Kód: NV-109157
Značka: Calibra
Skladem
202 Kč / ks

Detailní informace

Calibra Cat Verve GF Kitten Chicken&Turkey 750g

Kód: NV-109157
Značka: Calibra
Informace o bezpečné dopravě

Potřebujete
poradit?

Kolektiv Vsepromyslivost.cz

Detailní popis produktu

Calibra Cat Verve Kitten Chicken & Turkey je kompletní krmivo bez obilovin s vysokým obsahem čerstvého masa – s kuřetem a krůtou. Receptura je určená pro koťata.
Čerstvé maso z kuřete tvoří 27 % celkového obsahu. Proteiny v receptuře jsou z 87,8 % živočišného původu. Toto krmivo tak pro masožravce představuje vysoce výživnou porci, která je zároveň lehce stravitelná, a to i pro citlivé zažívání kotěte. Složení z kvalitních surovin vytváří ten nejlepší základ výživy. Křupavá a nadýchaná konzistence granulí je neodolatelným lákadlem.
Grain free krmivo má kromě bílkovin samozřejmě vyvážené množství sacharidů a vlákniny, navíc obsahuje unikátní kombinaci vybraných funkčních aditiv. Tento jedinečný mix – Triple active formula – sušená syrovátka, kořen čekanky, olej z lososa zajistí ten správný efekt této receptury.
Receptura je bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO.
TRIPLE ACTIVE FORMULA
Sušená syrovátka – skvělý zdroj vysoce kvalitních, snadno stravitelných bílkovin. Obsahuje téměř všechny esenciální aminokyseliny.
Kořen čekanky – zdroj inulinu (rozpustné vlákniny s prebiotickou funkcí), podporuje procesy trávení.
Olej z lososa – zdroj nenasycených mastných kyselin omega-3 (EPA, DHA) potřebných pro vývoj a funkci mozku, podporu fyziologické funkce kůže a srsti a jejich kvality. Mají také protizánětlivý účinek.
 
 
Složení:
čerstvé kuřecí maso 27 %, drůbeží protein 21,5 %, krůtí protein 17 %, drůbeží tuk, bramborové vločky 4,9 %, sušené cukrovarské řízky, kachní protein 4 %, hydrolyzovaná játra, hrášek 3,2 %, bramborový škrob 2,8 %, slepičí vejce 2 %, pivovarské kvasnice, bramborový protein 2 %, lněné semínko 1,5 %, sušená syrovátka 1,5 %, sušená jablečná dužina 1,3 %, kvasničné výrobky, dýňové vločky 1 %, lososový olej 1 %, chlorid draselný, inulin (kořen čekanky) 0,2 %, chlorid sodný, Yucca schidigera 0,05 %, sušené řasy (Kelpa) 0,05 %, rozmarýnový extrakt 0,01 %.
 
Analytické složky: 
hrubý protein
37
%
hrubé oleje a tuky
21,5
%
hrubá vláknina
2,5
%
hrubý popel
8,5
%
vápník
1,4
%
fosfor
1,2
%
sodík
0,32
%
proteiny živočišného původu z celkového obsahu proteinů
87,8
%
Nutriční aditiva v 1 kg: 
Stopové prvky: 
 
 
železo (doplněno chelátem železa a aminokyselin n-hydrátem)
213
mg
měď (doplněno chelátem mědi a aminokyselin n-hydrátem)
21
mg
mangan (doplněno chelátem manganu a aminokyselin n-hydrátem)
43
mg
zinek (doplněno chelátem zinku a aminokyselin n-hydrátem)
160
mg
selen (doplněno organickou formou selenu produkovanou Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060)
0,5
mg
jód (doplněno jodičnanem vápenatým bezvodým)
2,8
mg
Vitamíny, provitamíny a chemicky definované látky s obdobnými účinky: 
 
 
vitamin A
21 000
IU
vitamin D3
1 300
IU
vitamin E (RRR-alfa-tokoferol)
250
mg
vitamin B1
12
mg
vitamin B2
26
mg
vitamin B6
14
mg
vitamin B12
95
µg
vitamin C
195
mg
niacinamid
115
mg
kyselina listová
4,4
mg
biotin
1,1
mg
cholinchlorid
1 780
mg
taurin
2 000
mg
Aminokyseliny:
 
 
DL-methionin
8 300
mg
Přírodní konzervanty. Antioxidanty
 
 

Metabolizovatelná energie: 4 123 kcal/kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule
Hmotnost: 0.765 kg
Hmotnost: 770 g
Určeno pro: Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Informace o bezpečné dopravě

Nově máme v nabídce dopravy Balíkovnu. Prosíme všechny, aby si přečetli, jestli jejich objednané zboží splňuje podmínky. Vice informací o totmto způsobu dopravy níže.
Prosíme zákazníky, aby si překontrolovali objednávku v SOUHRNU OBJEDNÁVKY, aby nedocházelo k záměně platby převodem a na dobírku. Urychlí se tak dodání zboží k Vám. Děkujeme

Typ dopravy Do 18 Kg 19 - 30 Kg 30 - 50 Kg 50 Kg  a víc 
Osobní vyzvednutí - Věžky zdarma zdarma zdarma zdarma
ČESKÁ POŠTA - balík do ruky 149,- Kč 159,- Kč 199,- Kč 999,- Kč
ČESKÁ POŠTA - balík na poštu 129,- Kč 139,- Kč 189,- Kč 999,- Kč
Kurýr - Geis 149,- Kč 159,- Kč 199,- Kč 999,- Kč
Více o dopravě
4,9 621 hodnocení
D Avatar autora Dalibor | 23.1.2025
Rychlá komunikace, profesionální vstřícný přístup. Nemám co bych vytknul. Doporučuji.
OK Avatar autora Oldřich Khür | 13.3.2024
S obchodem jsem spokojený. Komunikace velmi dobrá, nákup zbraně vyřešený rychle a profesionálně. Nespokojeným zákazníkům mohu poradit aby si dobře přečetli instrukce v e-shopu. Nedojde tak k nedopatřením.
Avatar autora | 11.1.2023