BROILACT VET SUSP POWD 5x5g

Kód: NV-100629
DOPRAVA ZDARMA
Značka: ORION Pharma
Na dotaz
8 247 Kč / ks

Detailní informace

BROILACT VET SUSP POWD 5x5g

Kód: NV-100629
DOPRAVA ZDARMA
Značka: ORION Pharma
Informace o bezpečné dopravě

Potřebujete
poradit?

Detailní popis produktu

 BROILACT® se používá pro rychlé založení a rozvoj přirozené střevní mikroflóry u kuřat a krůt. U jednodenních kuřat pomáhá BROILACT® předcházet intestinální kolonizaci enteropatogenními bakteriemi. BROILACT® pomáhá obnovit přirozenou střevní mikroflóru také u dospělých ptáků po léčbě antibiotiky. Cílový druh zvířete: Kuřata, krůty, husy, bažanti, křepelky, koroptve.

BROILACT® regenerační agens se přidává do vody před rozmícháním BROILACTu, aby byly lyofilizované bakterie chráněné před nečistotami jako je např. chlor, a aby byla podpořena jejich revitalizace. Regenerační agens je dostupné v sáčcích 20g. Nejprve přidejte regenerační agens do vlažné vody. Jakmile je veškeré regenerační agens rozpuštěno, přidejte za jemného míchání BROILACT® tak, aby nevznikaly bubliny. Ponechte koncentrovaný roztok ještě cca. půl hodiny stát, aby se vše dokonale rozpustilo. Pro více informací čtěte příbalový leták BROILACT®.
Na 2000 ptáků: 10g regeneračního agens a 2g Broilactu® do 0,3-0,6 litrů vody
Na 5000 ptáků: 20g regeneračního agens a 5g Broilactu® do 0,7-1,5 litrů vody
Na 20000 ptáků: 80g regeneračního agens a 20g Broilactu® do 3-6 litrů vody
Nízké objemy jsou doporučovány pro použití ve sprejovacích komorách v líhních, a velké objemy naopak pro ruční sprejování v líhních, nebo na na farmách.

K balení se vydává 5x BROILACT Regenerační agens

Doplňkové parametry

Kategorie: Veterinární potřeby, sací podložky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Informace o bezpečné dopravě

Nově máme v nabídce dopravy Balíkovnu. Prosíme všechny, aby si přečetli, jestli jejich objednané zboží splňuje podmínky. Vice informací o totmto způsobu dopravy níže.
Prosíme zákazníky, aby si překontrolovali objednávku v SOUHRNU OBJEDNÁVKY, aby nedocházelo k záměně platby převodem a na dobírku. Urychlí se tak dodání zboží k Vám. Děkujeme

Typ dopravy Do 18 Kg 19 - 30 Kg 30 - 50 Kg 50 Kg  a víc 
Osobní vyzvednutí - Věžky zdarma zdarma zdarma zdarma
ČESKÁ POŠTA - balík do ruky 149,- Kč 159,- Kč 199,- Kč 999,- Kč
ČESKÁ POŠTA - balík na poštu 129,- Kč 139,- Kč 189,- Kč 999,- Kč
Kurýr - Geis 149,- Kč 159,- Kč 199,- Kč 999,- Kč
Více o dopravě